Регіонал прикинув, що у людей під матрацами - 40 млрд. доларів


Регіонал прикинув, що у людей під матрацами - 40 млрд. доларів

В України є можливості підняти мінімальну зарплату до 1200 грн. вже цього року за рахунок поліпшення ситуації у фінансовому секторі. Про це заявив народний депутат України, член фракції Партії регіонів Геннадій Самофалов на зустрічі із студентами Міжрегіональної академії управління персоналом в рамках засідання Дискусійного клубу.

Як повідомили УНІАН в прес-службі МАУП, Самофалов пояснив, що нині вже почався процес повернення грошей промислового капіталу, виведених з України в 2009 році в розпал економічної кризи і на хвилі недовіри до тодішньої влади. Також депутат спрогнозував повернення довіри з боку населення до банківської системи. Регіонал вважає, що громадяни України вже через 3-4 місяці почнуть розміщувати на депозити валюту, що зберігається дома. За оцінками Самофалова, зараз в населення на руках зберігається до 40 млрд. дол. США.

Він також висловив упевненість, що Україна, завдяки стабільній політичній ситуації з приходом нового Президента Віктора Януковича, знайде привабливість у іноземних інвесторів, результатом чого стане приплив іноземних інвестицій і кредитів в країну найближчим часом. Все це, на думку народного обранця, дозволить новій владі виконати передвиборну обіцянку про підвищення мінімальних соціальних стандартів.

МАУП є найбільшим не державним вузом в Україні. У академії навчаються близько 45 тисяч студентів. Дискусійний клуб МАУП почав свою роботу в 2008 році. Формат клубу допускає запрошення провідних політиків, чиновників, громадських діячів і бізнесменів, які, окрім столичної студентської аудиторії, мають можливість поспілкуватися в інтерактивному режимі відеоконференції з учнями філій академії у всіх регіонах України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua