0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Мінпромполітики вимагає від держпідприємств перейти на обслуговування в держбанки до 30 квітня


Мінпромполітики вимагає від держпідприємств перейти на обслуговування в держбанки до 30 квітня

Міністерство промислової політики України зажадало від державних підприємств, які перебувають у сфері його управління, до 30 квітня 2010 року перейти на обслуговування в державні банки, повідомила Асоціація "Українська кредитно-банківська спілка" (УКБС).

"Керівники держпідприємств, які перебувають у сфері управління Мінпромполітики, зобов'язано до 30 квітня 2010 року перейти на обслуговування в державні банківські установи України, перевести на них готівкові кошти й здійснювати через них усі фінансової операції", - повідомляє прес-служба УКБС із посиланням на наказ Мінпромполітики від 30 березня (№160).

У зв'язку з цим УКБС звернулася до Антимонопольного комітету із проханням терміново вжити заходів для припинення антиконкурентних дій органів влади.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування