У Литві в березні зафіксовано дефляцію в 0,3%, в Латвії - інфляцію 0,5%


У Литві в березні зафіксовано дефляцію в 0,3%, в Латвії - інфляцію 0,5%

Дефляція в Литві, розрахована на підставі єдиної методики ЄС, в березні склала 0,4% в порівнянні з березнем минулого року і 0,3% в порівнянні з лютим, повідомив Департамент статистики Литви.

Середньорічна інфляція склала 2% (на 0,2 процентного пункту нижче показника інфляції, розрахований за національною методикою).

Тим часом в сусідній Латвії споживчі ціни в березні в порівнянні з лютим зросли на 0,5%, при цьому в річному численні (в порівнянні з березнем 2009 року) була дефляція на 3,9%, повідомили агентству BNS в Центральному статистичному управлінні Латвії.

В березні в порівнянні з лютим ціни на товари в Латвії зросли на 0,7%, послуги, навпаки, подешевшали на 0,1%. В порівнянні з березнем 2009 року ціни знизилися відповідно на 3,1% і 6%.

Середньорічна інфляція в березні в Латвії склала 0,3%.

В лютому споживчі ціни в Латвії в порівнянні з січнем не змінилися, річна дефляція досягла 4,2%.

Раніше повідомлялося, що інфляція в Литві в 2009 році (грудень до грудня) склала 1,3% проти 8,5% роком раніше. У грудні в порівнянні з листопадом була зафіксована дефляція у розмірі 0,3%. Середньорічна інфляція в 2009 році склала 4,5%.

В Латвії в грудні 2009 року в порівнянні з листопадом споживчі ціни знизилися на 0,5%, а в порівнянні з груднем 2008 року - зменшилися на 1,2%. Середньорічна інфляція в Латвії в 2009 році склала 3,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua