0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Експерт: Українська банківська система поки не готова розширювати кредитування


Експерт: Українська банківська система поки не готова розширювати кредитування

Українська банківська система поки не готова розширювати кредитування, вважає економіст інвестиційної компанії Astrum Investment Management Олексій Блінов.

Збільшення депозитної бази комерційних банків було основною причиною активного зростання грошових агрегатів в березні 2010 р. Тенденція щодо повернення депозитів фізичних осіб в банківську систему минулого місяця прискорилася. Домогосподарства збільшили депозити в українських банках на 4,9 млрд грн, що відповідає зростанню на істотні 2,3% м/м.

Новим явищем, що виявилося в березні 2010 р., стало зростання депозитів юридичних осіб, які збільшилися на 9 млрд грн, або на 8,3% м/м. Ми пов'язуємо це з підвищеним інтересом, що спостерігався в минулому місяці, до українських активів, перш за все до облігацій внутрішньої державної позики.

При цьому банківська система поки не готова розширювати кредитування. Оскільки в березні державні банки не видавали крупні кредити державним компаніям, кредитний портфель банківської системи продовжив скорочуватися, - сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування