ВПС Росії опублікували обставини, що передували катастрофі літака Качинського


ВПС Росії опублікували обставини, що передували катастрофі літака Качинського

Екіпаж літака польського Президента, що розбився сьогодні в Смоленській області, ще за 50 км до аеродрому був оповіщений про погані метеоумови.

Як повідомили у ВПС Росії, за 50 км до аеродрому екіпаж був оповіщений про те, що погода нижча за метеомінімум аеродром, у зв'язку з чим було рекомендовано піти на запасний аеродром.

Проте екіпаж ухвалив рішення про те, що виконає захід на посадку. На видаленні 1,5 км група керівництва польотами виявила, що екіпаж збільшив вертикальну швидкість зниження і почав знижуватися нижче глісада. Керівник польотів дав команду екіпажу про переведення літака в горизонтальний політ, і, коли екіпаж не виконав вказівок, кілька разів віддав команду піти на запасний аеродром, проте літак продовжував знижуватися. При цьому екіпаж польського літака штатно виконував захід на посадку до висоти 100 м.

На аеродром "Смоленськ-Сєвєрний" сьогодні планувалося прибуття двох польських літаків Як-40 і Ту-154 і російського літака Іл-76. Літак Як-40 успішно приземлився о 08:15 за Києвом. Літак Іл-76 ВПС Росії при заході на посадку потрапив у складні метеоумови і пішов на запасний аеродром.

Сьогодні о 9:50 за Києвом в Смоленській області під м. Печерськом при заході на посадку в аеропорт Сєвєрний в умовах сильного туману розбився літак Ту-154 Президента Польщі. За даними МНС РФ, на борту літака знаходилися 97 людей, 89 з яких були у складі польської офіційної делегації, яка прибувала до Росії для участі в траурній церемонії з нагоди 70-річчя трагедії в Катині

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua