НБУ в п'ятницю визначив курсовий коридор на міжбанку


НБУ в п'ятницю визначив курсовий коридор на міжбанку

Національний банк України (НБУ) в п'ятницю вийшов на міжбанківський валютний ринок одночасно із заявкою на покупку валюти по 7,9240 грн/$ і із заявкою на продаж доларів по 7,9500 грн/$, повідомили дилери комерційних банків.

"Фактично Нацбанк сьогодні чітко визначив прийнятний для нього курсовий коридор на міжбанку, на який він натякнув ще в середу. Але це доки умовні рамки, оскільки найближчим часом для ринку відіграватиме роль лише курс покупки НБУ і готовність центрального банку викуповувати валюту", - прокоментував ситуацію співробітник казначейства одного з крупних банків.

За оцінкою дилерів, ринкові котирування в п'ятницю на початку торгів складуть близько 7,9150-7,9240 грн/$.

Як повідомлялося, НБУ збільшив покупку валюти на міжбанку в четвер до $209,32 млн з $44,79 млн в середу. НБУ в четвер лише купував валюту на міжбанку за курсом 7,9240 грн/$, тоді як в середу центробанк на початку торгів заявив про продаж валюти по 7,9500 грн/$, а в кінці торгів почав скупку валюти за курсом 7,9240 грн/$. В цілому за період 1-8 квітня Нацбанк купив близько $427,5 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua