ВВП Великобританії в першому кварталі поточного року збільшився на 0,4% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ВВП Великобританії в першому кварталі поточного року збільшився на 0,4%

Казна та Політика
159
Національний інститут економічних і соціальних досліджень Великобританії підрахував, що ВВП країни в першому кварталі поточного року збільшився на 0,4%, що відповідає зростанню в останні три місяці минулого року, коли країна почала виходити з найтривалішої на сьогодні рецесії.
Про це повідомляють в The Times Online.
Проте кращі, ніж очікувалося, показники промислового виробництва дають підставу деяким економістам стверджувати, що економічне зростання насправді прискориться в першому кварталі, за окремими оцінками - навіть до 0,5%.
Промислове виробництво зросло в лютому на 1% - більше, ніж скоротилося в січні (на 0,5%) через снігопади, повідомила Національна служба статистики. Цьому сприяло значне збільшення виробництва продуктів харчування і напоїв, електричного і оптичного обладнання, а також цегли і цементу. В порівнянні з лютим 2009 р., обсяг виробництва на сьогодні лише на 0,1% менший, що стало найнижчим річним показником спаду з квітня 2008 р.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас