Міністр фінансів США закликав ЄС переглянути план реформи регулювання фінсектора


Міністр фінансів США закликав ЄС переглянути план реформи регулювання фінсектора

Міністр фінансів США Тімоті Гайтнер закликав європейських лідерів не блокувати доступ на європейські ринки для американських інвестиційних фондів.

"Під час розгляду варіантів реалізації цього важливого блоку реформ, я сподіваюся, ви пам'ятатимете про наше спільне зобов'язання провести регулятивну реформу без дискримінації відносно іноземних фірм, - говориться в листі Гайтнера міністрам фінансів Великобританії, Німеччини, Іспанії і Франції, опублікованому Мінфіном США.

"Наскільки я розумію, проект є дискримінаційним відносно фондів і фондових менеджерів з третіх країн і не дає їм можливостей доступу до єдиного ринку Європейського Союзу, при цьому використовується підхід ділення за ознакою наявності паспорта, і доступ на ринки отримають виключно європейські фонди і фондові менеджери", - додав Гайтнер.

Міністр фінансів США висловив сподівання, що подібні положення будуть переглянуті, і неєвропейські фонди, фондові менеджери і кастодіани отримають такі самі можливості виходу на ринок, як і їх колеги з ЄС.

Гайтнер також зазначив, що США зараз працюють над пропозиціями із бездискримінаційного посилення регулювання хеджевих фондів відповідно до міжнародних угод, досягнутих в рамках засідань "групи двадцяти".

"Наша система регулювання передбачає однакове ставлення до всіх консультантів і фондів, що діють в США, незалежно від їх походження, - як до американських, так і до іноземних компаній, - написав міністр. - Я сподіваюся на нашу конструктивну співпрацю з метою реалізації сильної реформи фінансового регулювання".

Раніше, в березні цього року, Гайтнер висловив аналогічні побоювання в листі єврокомісарові із внутрішніх ринків ЄС Мішелю Барньє. За словами міністра фінансів США, він був "щасливий дізнатись, що Євросоюз приділить більше часу вивченню цього питання".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua