Фонд держмайна повторно виставив на продаж 100% "Національних авіаліній України"


Фонд держмайна повторно виставив на продаж 100% "Національних авіаліній України"

Фонд державного майна України повторно оголосив конкурс з продажу 100% пакету акцій ВАТ "Авіакомпанія "Національні авіалінії України" (НАУ).

Про це повідомили в прес-службі ФДМУ. Початкова вартість пакету акцій складає 19 млн. 15 тис. грн.

Фіксованими умовами конкурсу передбачається погашення простроченої заборгованості ВАТ перед бюджетом у розмірі 6 млн. 288 тис. грн. впродовж 1 року з моменту переходу права власності на пакет акцій, недопущення появи нової простроченої заборгованості, зменшення дебіторської заборгованості, забезпечення беззбиткової діяльності підприємства.

Конкурс з продажу акцій ВАТ "Авіакомпанія "Національні авіалінії України" відбудеться через 50 днів з дня його оголошення (31 березня).

Довідка. Авіакомпанія "Національні авіалінії України" заснована в 1998 році на базі Київського авіапідприємства ДАК "Авіалінії України". Основними напрямами діяльності авіакомпанії є надання послуг з перевезення пасажирів, вантажів на внутрішніх і міжнародних маршрутах, а також аерофотозйомка.

З 2001 року авіакомпанія польотів не виконує. Кредиторська заборгованість авіакомпанії не дає можливості виділити кошти на відновлення парку літаків і відновити польоти.

З 1999 р. було зроблено декілька спроб виставити на торги контрольний пакет акцій авіакомпанії, але не знайшлося жодного покупця.

100% акцій ВАТ "Авіакомпанія "Національні авіалінії України" належать Фонду держмайна України.

За 2009 р. дебіторська заборгованість НАУ склала 2 млн. 287 тис. грн., кредиторська заборгованість - 20 млн. 757 тис. грн., вартість активів - 7 млн. 521 тис. грн. На балансі компанії перебувають 2 будівлі, в тому числі житловий будинок по вул. Городецького, 15 в Києві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua