Трейдер: Український фондовий ринок сьогодні повернувся до зростання


Трейдер: Український фондовий ринок сьогодні повернувся до зростання

Оптимізму учасникам українського ринку акцій додало напередодні зростання американських та європейських майданчиків.

Таку думку висловила в коментарі агентству УНІАН трейдер компанії Phoenix Capital Ірина Барабанова.

За її словами, сьогодні українські фондові індекси демонструють позитивну динаміку. В п'ятницю вийшла статистика про збільшення кількості робочих місць у США, яка стала рекордною за останні декілька років. Також вийшли дані про підвищення активності у сфері послуг США, які перевершили очікування аналітиків. Позитивний вплив мало і збільшення кількості договорів на покупку житла в США. Європейські і українські торговельні майданчики були закриті у зв'язку з пасхальними днями і почали відігравати ці новини лише сьогодні.

Як повідомила трейдер, за станом на 12:00 індекс УБ піднявся на 2,21%, індекс ПФТС також зріс - на 1,77. Всі папери індексного кошика торгуються в зеленій зоні. Більше за інших зросли банки, які напередодні були лідерами падіння: "Райффайзен банк Аваль" (+3,21%) і "Укрсоцбанк" (+2,62%). Останні папери піднялись приблизно на 1-2%. Обсяг торгів поки що низький - лише 19 млн. грн..

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua