Росія подала документи на 78 об'єктів в Україні


Росія подала документи на 78 об'єктів в Україні

Попри заяви заступника глави Росмайна Юрія Медведєва про 300 соціальних і промислових об'єктів на території України, на які претендує РФ, в даний момент документи на право власності подані лише на 78 об'єктів.

Про це заявив голова Фонду державного майна України Олександр Рябченко в коментарі для "Дзеркала тижня".

За його інформацією, згідно з українсько-російським домовленостям, для врегулювання спірних майнових питань необхідно було подавати встановлений перелік документів, який підтверджує право власності тієї або іншої сторони на об'єкти, що знаходяться поза її територією.

"Українська сторона подала документи на 18 об'єктів, і з них була підтверджена власність в Росії на вісім, у тому числі на майновий комплекс Посольства України в Москві. Росіяни подали документів на 78 об'єктів, з них підтверджено право власності на 13 об'єктів, а також на пайову участь в будівництві і фінансування ще чотирьох об'єктів", - повідомив голова ФДМУ, додавши, що "це точні цифри на сьогоднішній день, принаймні, для нас".

При цьому Рябченко повідомив, що загальний перелік об'єктів, на які претендує Росія виходячи з угоди між Україною і Російською Федерацією про взаємне визнання прав і регулювання відносин власності, яку було підписано 15 січня 1993 року, значно ширше.

"Українська і російська сторони обмінялися переліками об'єктів, на які вони претендують відповідно до Угоди. Українська сторона включила в свій перелік 71 об'єкт соціально-культурної сфери і 48 - виробничої, розташованих на території РФ; російська сторона - 189 об'єктів соціально-культурної сфери і 64 - виробничої, розташованих в Україні", - повідомив керівник ФДМУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua