JPMorgan: Російські акції недооцінені по відношенню до держоблігацій


JPMorgan: Російські акції недооцінені по відношенню до держоблігацій

Акції російських компаній недооцінені по відношенню до держоблігацій більшою мірою, ніж в будь-якій іншій країні, що розвивається, і російський фондовий ринок повинен виглядати краще за ринок заборгованості й інших фондових індексів, повідомляють фахівці JPMorgan Chase.

Російські акції істотно відставали від облігацій в I кварталі - індекс ММВБ зріс лише на 5,9% в перші три місяці 2010 р. в порівнянні з прибутковістю в 19% по суверенних облігаціях РФ.

Очікувана премія за ризик для російських акцій в порівнянні з облігаціями збільшилася до ненормально високого рівня в 594 базисних пунктів. Для турецьких акцій цей показник складає 498 пункту, для бразильських - всього 140.

Ралі на борговому ринку сталося на тлі зменшення вірогідності державних дефолтів, тоді як ринок акцій відставав унаслідок того, що для відновлення в рамках економічного циклу потрібно більше часу, вважають в JPMorgan Chase.

Експерти американського банку впевнені в тому, що перехід інвесторів від облігацій до акцій в недалекому майбутньому допоможе російському фондовому ринку досягти кращих показників у порівнянні з індексами ринків країн, що розвиваються.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua