МВФ відзначає поліпшення економічної ситуації в Україні


МВФ відзначає поліпшення економічної ситуації в Україні

Міжнародний валютний фонд (МВФ) відзначає поліпшення економічної ситуації в Україні.

Про це йдеться в оприлюдненому представництвом МВФ в Україні заяві постійного представника МВФ в Україні Макса Альєра за підсумками роботи місії фонду в Україні.

"В період з 24 березня по 2 квітня місія Міжнародного валютного фонду під керівництвом Таноса Арванітіса відвідала Київ для обговорення економічної політики, підтримку якої в рамках угоди stand-by міг би надати МВФ. Згідно з висновками місії, економічний прогноз для України покращується, спостерігаються ознаки поступового відновлення економічного зростання. Дефіцит рахунку поточних операцій зменшився, курс національної валюти в цілому стабільний, а базова інфляція - хоча все ще і висока в порівнянні з багатьма іншими країнами - знижується", - сказав Альєр.

Він повідомив, що місія досягла значного прогресу в розумінні того, якими є пріоритети уряду в рамках бюджету на 2010 рік. Також значного прогресу вдалося досягти в обговоренні заходів по подальшому зміцненню довіри до банківської системи, у тому числі за рахунок своєчасного завершення рекапіталізації банків і подальшого вдосконалення законодавчо-нормативної бази.

"Проте низка запитань, зокрема, що стосуються фіскальної політики, залишаються неврегульованими. Впродовж наступних тижнів дискусії по цих питаннях продовжаться", - відзначив Альєр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua