Мінфін України пропонує ліквідувати регіональні представництва Держкомпідприємництва


Мінфін України пропонує ліквідувати регіональні представництва Держкомпідприємництва

Міністерство фінансів України пропонує ліквідувати регіональні представництва Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, а також скоротити чисельність центрального апарату Держкомпідприємництва з 278 до 251 чол. Про це йдеться в листі заступника міністра фінансів Сергія Рибака.

Свою пропозицію С.Рибак мотивує п. 4 р. 1 протоколу №5 засідання Кабінету міністрів від 22 березня 2010 р., яким передбачається скорочення кількості співробітників центральних органів виконавчої влади та їх територіальних представництв. "Державним органам, гранична чисельність яких не регулюється Кабміном, витрати на оплату праці з нарахуваннями скорочені на 10% з розрахунку на шість місяців, у порівнянні із законопроектом про держбюджет-2010, поданому на розгляд Верховної Ради 15 вересня 2009 р.", - поясняється в листі заступника міністра фінансів.

В додатку до листа С.Рибака перший заступник голови Держкомпідприємництва Володимир Загородній доручив іншим заступника голови комітету та начальникам департаментів визначитися сьогодні до 14:00 з кандидатами на звільнення, а також внести пропозиції, яким чином зберегти регіональні представництва Держкомпідприємництва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua