На Євро-2012 Україні потрібно 40 млрд.грн


На Євро-2012 Україні потрібно 40 млрд.грн

У 2010 році на підготовку до чемпіонату Європи з футболу 2012 року Україні необхідно виділити 40 млрд.грн

Про це заявив сьогодні Президент України Віктор Янукович під час зустрічі із представниками політичних і громадських організацій.

“Сьогодні питання підготовки до Євро-2012 знаходиться в страшному занепаді. Якщо торік було передбачено 9 мільярдів на підготовку, то виділено і використано було лише 3 млрд.грн., а потрібно на цей рік, вдумайтеся, 40 мільярдів гривень для того, щоб наздогнати роботи”, - зазначив Янукович.

Янукович підкреслив, що для його команди питання підготовки до Євро-2012 буде пріоритетним. “Що нам робити? Скласти руки, охати і ахати? Ми не будемо цього робити. Ми працюємо, зараз йдуть дискусії, боротьба. Вчора, я знаю, на засіданні уряду був гучний скандал, але це нормальний процес. Якщо не 40 мільярдів зможемо виділити цього року, хай 30, але не менше”, - сказав він.

Президент підкреслив, що весь 2010 і 2011 роки його команда посилено працюватиме. “Ми зробимо все можливе для того, щоб в 2012 році нам було не соромно, аби ми як господарі гідно зустріли уболівальників зі всього світу. Для нас це дуже важливо”, - додав він.

Нагадаємо, раніше Платіні висловив сумніви з приводу можливостей України провести разом з Польщею чемпіонат Європи з футболу 2012. 7-8 квітня вище керівництво УЄФА на чолі з Президентом УЄФА Мішелем Платіні відвідає Львів, Донецьк, Харків і Київ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua