Експерт: В Україні лише жінки здатні на радикальні реформи


Експерт: В Україні лише жінки здатні на радикальні реформи

В Україні традиційно лише жінки здатні на радикальні реформи, чоловіки-управлінці, особливо консервативного радянського виховання, більше прагнуть до кулуарних переговорів і конформізму. Так директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала прокоментував фразу прем'єр-міністра України Миколи Азарова про нездатність жінок витримувати навантаження роботи в Кабміні і взяти на себе відповідальність за реформування.

Як повідомили УНІАН в прес-службі АМС, за словами Бали, "традиційно саме жінки в сучасній українській історії демонстрували найбільшу схильність до радикальних економічних реформ. Тут варто відзначити і працездатність Юлії Тимошенко, і напористість Олександри Кужель, і послідовність Ірини Акімової, і професіоналізм Наталії Королевської. В той же час, чоловіки-управлінці в більшості випадків демонструють рідкий консерватизм і конформізм, прагнучи вирішити гострі проблеми в кулуарному режимі, не виводячи їх у публічну площину. Така модель поведінки завжди має небезпечні наслідки для залучення інвестицій і створення зрозумілого конкурентного середовища".

На думку Бали, нинішній формат опозиції також будуватиметься довкола жінок-реформаторів. "Тимошенко зараз вочевидь перебуває в процесі завершення побудови опозиційної моделі діяльності. І ключовими фігурами цієї моделі будуть саме жінки, які зарекомендували себе як реформатори - та ж Людмила Денисова, Королевська та інші". За словами експерта, "інформація про можливі кадрові чищення і дистанціювання від Тимошенко таких активних політиків, швидше за все, орієнтована на розкол усередині команди і є прикладом конкурентної боротьби всередині опозиції".

Як повідомляв УНІАН, прем'єр-міністр України Азаров 19 березня в Дніпропетровську заявив, що "не жіноча це справа - проводити реформи в Україні". "Одні говорять, що наш уряд великий, інші, що в уряді немає жінок, ні на кого поглянути під час засідання Кабінету міністрів. Лише нудні особи. При всій моїй пошані до жінок - не жіноча справа здійснювати реформи", - підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua