ФРС: Відновлення економіки США набирає обертів


ФРС: Відновлення економіки США набирає обертів

Відновлення економіки США набирає обертів на тлі підвищення підприємницької активності, не дивлячись на слабкість показників зайнятості населення. Таку думку озвучив президент ФРБ Далласу Річард Фішер.

Він відзначив поліпшення різних секторів економіки - від вантажоперевезень до роздрібної торгівлі, додавши, що відновлення йде стабільно.

"Низка чинників свідчить про те, що відновлення економіки, що почалося минулого літа, вже не зупиниться, а, навпроти, набиратиме обертів протягом року”, - зазначив банкір.

"Темпи зростання ВВП вже не ті, до яких ми звикли до кризи, і рівень зайнятості не зростатиме так швидко, як ми б того бажали, проте тенденція вельми позитивна і помітна”, - зазначив Фішер.

Він сказав, що не виступає за підвищення відсоткової ставки ФРС або продаж активів, додавши, що в потрібний час Центробанк зможе згорнути антикризові заходи.

Фішер не має права голосу у Федеральному комітеті ФРС з операцій на відкритому ринку, проте він бере участь в консультативних зустрічах банку, які проходять 10 разів на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua