Daimler і Renault готують стратегічне партнерство


Daimler і Renault готують стратегічне партнерство

Автомобілебудівні концерни Daimler і Renault перейшли до фінальної стадії переговорів про масштабне стратегічне партнерство, в рамках якого компанії можуть стати власниками символічних міноритарних пакетів акцій одна одної. Очікується, що про альянс буде оголошено в квітні, повідомляє газета Financial видання із посиланням на неназвані джерела.

Німецький і французький автовиробники обговорили низку спільних проектів, зокрема, про створення нової платформи міні-кара і розробки спільних автокомпонентів для вантажівок і електрокарів.

Daimler і Renault також обговорюють, чи надавати доступ до своїх розробок іншим партнерам. В разі Renault йдеться про Nissan, який може бути зацікавлений в дизельних двигунах, розроблених Daimler для автомобілів преміум-класу і вантажівок.

В спільне володіння перейде пакет розміром не більше 3% акцій, упевнені спостерігачі.

Джерело видання повідомляє, що Daimler і Renault можуть прийти до рішення продовжити співпрацю без укладення альянсу і спільного володіння пакетами своїх акцій, проте саме злиття капіталу дозволить спростити тіснішу співпрацю компанія в області НІОКР і закупівлі комплектуючих.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua