Кабмін ініціює перевірку "Укртатнафти"


Кабмін ініціює перевірку "Укртатнафти"

Кабінет Міністрів ініціює перевірку діяльності компанії "Укртатнафта" (Кременчуцький нафтопереробний завод, Полтавська область).

Про це повідомив журналістам перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв.

За його словами, на даний момент розглядається можливість створення робочої групи із перевірки діяльності заводу.

"Готуються на наступний Кабмін", - сказав він, відповідаючи на питання, чи були прийняті якісь рішення з цього питання на засіданні уряду 17 березня.

Держава в особі Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" володіє 43,054% "Укртатнафти".

Як повідомляло агентство, акціонери НПЗ на зборах, які відбулись в лютому (5, 12 і 19 лютого), затвердили договори купівлі-продажу двох пакетів акцій НПЗ у розмірі 18,296% і 28,7788%.

Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає.

Пакет у розмірі 18,296% був проданий "Укртатнафтою" на аукціоні ще 27 червня єдиному його учасникові компанії "Корсан" (Дніпропетровськ) за 2,1 млрд. гривень.

В той же час про продаж 28,7788% НПЗ раніше жодної інформації не було.

Вказані пакети акцій раніше належали татарстанським акціонерам.

Тепер пакет у розмірі 8,6135% акцій "Укртатнафти" залишається єдиним, який доки формально належить російській компанії "Татнефть".

Також в лютому до наглядової ради "Укртатнафти" були введені бізнесмени Ігор Коломойський, Олександр Ярославський, Геннадій Боголюбов, Геннадій Корбан, Михайло Киперман.

Також членами наглядової ради стали заступник міністра палива і енергетики Олег Бугаєв, директор департаменту інвестиційної діяльності і акціонерного капіталу Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Микола Яковенко, директор юридичного департаменту НАК Сергій Давиденко і його заступник Лариса Колесник.

Очолив наглядову раду заступник голови правління "Нафтогазу" Валентин Франчук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Укртатнафта
Опитування
В Контексті Finance.ua