Госпсуд Києва порушив справу про банкрутство ТОВ "Кіа Моторс Україна"
Господарський суд Києва порушив справу про банкрутство ТОВ "Кіа Моторс Україна", одного із засновників провідного оператора авторинку України - корпорації "Богдан", яке до весни 2009 року було офіційним дистриб'ютором автомобілів КІА в Україні.
Згідно з офіційним оголошенням у газеті "Голос України" 6 березня, справу про банкрутство порушено 11 лютого поточного року.
Розпорядником майна призначений арбітражний керуючий Олег Рибачук.
Претензії кредиторів ухвалюються протягом одного місяця від дня публікації оголошення.
Як повідомлялося, Корпорація "Богдан", один з найбільших суб'єктів автомобільного ринку України, у квітні минулого року оголосила про рішення припинити дистрибуцію автомобілів Kia в Україні.
Тоді ж у квітні офіційним дистриб'ютором Kia в Україні стала компанія "Фалькон авто", що входить до корпорації "Укравто".
Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар корпорації "Богдан" Сергій Красуля, після відмови корпорації від дистрибуції автомобілів Kia в Україні компанія "Кіа Моторс Україна" вийшла зі складу корпорації й у цей час не має ніякого стосунку до неї.
Компанія "Кіа Моторс Україна", яка почала дистрибуцію Kia в Україні, в 2005 році стала одним із засновників корпорації "Богдан". В 2008 році компанія реалізувала на українському ринку близько 27 тис. автомобілів цієї марки, що на 66% перевищило показник 2007 року (16,26 тис.).
Kiamotorscorporation, що входить до групи Hyundai-Kia, заснована в 1944 році й стала першим виробником автомобілів у Кореї.
Компанії належить декілька автозаводів у Південній Кореї (у тому числі найбільший у світі автоскладальний завод в Ульсані), Туреччині, Північній Америці, Китаї, Індії. У грудні 2006 року почав роботу автомобільний завод у Словаччині (Жиліна) – "Kia Motors Slovakia". В 2009 році був запущений завод у США потужністю 300 тис. автомобілів на рік.
Автомобілі компанії продаються в 5 тис. автосалонів по усьому світу. Дистриб'юторська мережа KIA Motors охоплює понад 190 країн.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
