"Arcelor Mittal Кривий Ріг" погодив із профсоюзами підвищення зарплати на 2,57% з 1 квітня
— Казна та Політика
320
Криворізький гірничо-металургійний комбінат "Arcelor Mittal Кривий Ріг" з 1 квітня підвищить заробітну плату працівникам ще на 2,57%, повідомляється в прес-релізі компанії в п'ятницю.
"Підвищиться оклад (тарифна ставка), а також доплати, надбавки і премії - про це було оголошено на спільному засіданні керівництва підприємства і профкому профспілки підприємства 5 березня", - уточнює прес-служба.
В прес-релізі наголошується, що це підвищення погоджене з профспілками і є третім етапом розпочатого на початку року збільшення зарплат, в рамках якого вони були підвищені на 11,43% з 1 січня і на 2%, - з 1 лютого (сумарне підвищення за три етапи складе 16,58%).
"Для нас дуже важливо, що ми змогли виконати свої соціальні зобов'язання, незважаючи на непросту економічну ситуацію. Як соціально відповідальна компанія, ми продовжуватимемо в 2010 році послідовну політику соціального діалогу і поліпшення добробуту наших працівників і в той же час - побудови стабільного конкурентоспроможного бізнесу", - цитує генерального директора меткомбінату Жана Жуе прес-служба.
Як повідомлялося, прем'єр України Юлія Тимошенко під час поїздки на підприємство 21 січня 2010 року зажадала від власників меткомбінату з 1 січня цього року підвищити зарплату на 25%. Керівництво комбінату тоді запевнило прем'єра про продовження роботи з підвищення зарплати і безпеки праці. Воно зазначило, що "Arcelor Mittal Кривий Ріг" вірне своїм зобов'язанням за договором купівлі-продажу, зокрема, в соціальній сфері.
"Arcelor Mittal Кривий Ріг" завершив 2009 рік з чистим збитком у розмірі 120,026 млн грн., тоді як в попередньому році компанія отримала чистий прибуток 4 млрд 676,490 млн грн. Чисельність працівників комбінату за рік зросла на 0,5% - до 57,496 тис. осіб.
"Arcelor Mittal Кривий Ріг" є найбільшим виробником сталевого прокату в Україні, спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки. Основними ринками збуту металопродукції підприємства є регіони Близького Сходу, Європи і Африки.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
