Тігіпко занепокоєний, що в Україні знову буде уряд "популістів, а не реформаторів"
— Казна та Політика
306
При визначенні кандидатури прем'єр-міністра главі держави слід враховувати запропоновану претендентом програму дій з виведення економіки країни з кризи, вважає лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко.
"Президенту, який отримав від народу прямий мандат на здійснення змін, варто було б визначатися з кандидатурою прем'єра, виходячи із запропонованої ними програми дій, яка має бути реальною і направленою на подолання кризи. Інакше ми знову отримаємо уряд популістів, а не реформаторів", - цитує політика його прес-служба.
На думку Тігіпка, уряд Юлії Тимошенко "був найефективнішим зі всіх урядів України". "Не налагодивши взаємодії з президентом, не отримавши підтримки парламенту і керівництва Нацбанку, весь останній рік Кабмін, по суті, не боровся з кризою, а лише посилював її", - підкреслив він.
Разом з тим Тігіпко зазначив, що "доки не видно принципової готовності і нової президентської команди зробити пріоритетом своєї роботи модернізацію країни".
На думку політика, виборча програма Віктора Януковича "Україна для людей" за кількістю популістських обіцянок мало відрізняється від "Українського прориву" Юлії Тимошенко".
За результатами першого туру президентських виборів Тігіпко зайняв третє місце - за нього проголосувало більше 13% виборців.
Після перемоги на президентських виборах Віктор Янукович повідомив, що розглядає кандидатури Тігіпка, Арсенія Яценюка і Миколи Азарова як претендентів на посаду прем'єр-міністра.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
