"Нафтогаз" розрахувався з "Газпромом" за постачання газу в лютому
— Енергетика
281
Національна акціонерна компанія (НАК) "Нафтогаз України" своєчасно і в повному обсязі розрахувалась із ВАТ "Газпром" за імпортований в лютому 2010 року природний газ, говориться в повідомленні НАК.
"Компанія отримала відповідне підтвердження від банку-кореспондента", - наголошується в документі.
"Нафтогаз України" не наводить інших даних про платіж.
Раніше виконуючий повноваження міністра фінансів Ігор Уманський повідомляв, що "Нафтогаз України" в лютому має намір імпортувати природний газ на суму близько 5,1 млрд грн., або біля $630 млн.
Уряд України для оплати лютневих постачань 24 лютого своєю постановою доручив виплатити "Нафтогазу України" 3 млрд грн. компенсації різниці між цінами закупівлі імпортного природного газу і його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, споживаної населенням, а також відшкодувати податок на додану вартість.
В першому кварталі 2010 року ціна російського газу, що імпортується, зросла до $305,68 за 1 тис. куб. м в порівнянні з $208,12 за 1 тис. куб. м в четвертому і $198,34 за 1 тис. куб. м - третьому кварталах 2009 року.
Согласно даним джерела в уряді України, всього за січень-лютий "Нафтогаз України" імпортував 4,6 млрд куб. м природного газу, у тому числі в лютому - 2,05 млрд куб. м.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
