0 800 307 555
0 800 307 555

Точка зору: Зарано говорити, що тепер на "Укртатнафті" почнеться нове життя


Точка зору: Зарано говорити, що тепер на "Укртатнафті" почнеться нове життя

На думку виконавчого директора компанії UPECO Сергія Куюна, російські акціонери будуть змушені вступити в боротьбу за цей актив з метою його повернення, оскільки схема яка була реалізована "Приватом" м'яко кажучи "недобре пахне" - це було зроблено непрозоро, кулуарно і в якомусь "туманному режимі".

"Я думаю, що залишається багато питань, будуть суперечки, і поки зарано говорити, що тепер на "Укртатнафті" почнеться нове життя. Це покладе початок нової хвилі корпоративного протистояння довкола підприємства і тим самим заблокує перспективу його розвитку", сказав С.Куюн.

Підприємство вже два роки перебуває під керівництвом менеджменту групи "Приват", і сьогодні, насправді, завод стоїть на межі: або треба починати його модернізувати, або в наступному році він буде змушений зупинитися через невідповідність якості продукції, що випускається державним вимогам, вважає експерт.

"Мені здається, що нічого доброго не буде", - сказав він.

С.Куюн також висловив думку, що група "Приват" як власник нафтопереробних підприємств, на жаль, зарекомендувала себе не з кращого боку, про що свідчить жалюгідний стан "Нафтохіміка Прикарпаття" і НПЗ "Галичина", якими група володіє вже 10 років, і де блокована модернізація і перспектива їх дуже "туманна".

Тому, на думку експерта, нічого доброго в цій угоді, поки побачити не вдається, а ситуація на ринку нафтопродуктів істотно не зміниться.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua