Суд підтвердив законність накладення АМКУ штрафу 265 млн гривень на "Кребо", "Укртатнафту", "Лук-Авіа Ойл" і аеропорт "Бориспіль"


Суд підтвердив законність накладення АМКУ штрафу 265 млн гривень на "Кребо", "Укртатнафту", "Лук-Авіа Ойл" і аеропорт "Бориспіль"

Київський міжобласний апеляційний господарський суд 24 лютого підтвердив законність рішення Антимонопольного комітету від 28 квітня 2009 року про накладення штрафу на спільне підприємство "Кребо", компанії "Укртатнафта" (Полтавська область) і "Лук-Авіа Ойл" (Київ), а також міжнародний аеропорт "Бориспіль" (Київська область) на загальну суму 265 млн гривень. Про це повідомила прес-служба АМКУ.

Київський міжобласний апеляційний госпсуд залишив у силі рішення Господарського суду Києва від 4 вересня 2009 року, яке, на думку суду, прийняте відповідно до вимог чинного законодавства і підстави для його скасування відсутні.

Раніше за результатами судового розгляду позовів вказаних підприємств Господарський суд Києва, Київський апеляційний господарський суд і Вищий господарський суд підтвердили законність рішення АМКУ відносно "Лук-Авіа Ойл" і аеропорту "Бориспіль".

Крім того, Господарський суд Києва і Київський апеляційний господарський суд підтвердили правомірність рішення АМКУ стосовно компанії "Кребо"

Розгляд касаційної скарги "Кребо" у Вищому господарському суді має відбутися в березні.

Як повідомляло агентство, 28 квітня 2009 року АМКУ оштрафував "Кребо" на 100 млн. гривень, "Укртатнафту" на 110 млн. гривень і "Лук-Авіа Ойл" - на 20 млн. гривень за зловживання монопольним становищем при встановленні завищених цін на авіапаливо в міжнародному аеропорту "Бориспіль".

Крім того, комітет оштрафував "Кребо" на 25 млн. гривень і аеропорт "Бориспіль" на 10 млн. гривень за зловживання монопольним становищем при наданні спеціалізованих послуг аеропортів із заправки авіапаливом.

"Кребо", "Укртатнафта" і "Лук-Авіа Ойл" є найбільшими постачальниками авіапалива в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua