Китайські банкіри закликають прискорити процес використання нацвалюти в торгівлі між КНР і Росією


Китайські банкіри закликають прискорити процес використання нацвалюти в торгівлі між КНР і Росією

В зв'язку з поглибленням китайсько-російської торгівлі останніми роками представники банківської сфери Китаю днями закликали прискорити процес використання національних валют Китаю і Росії у взаємних розрахунках в рамках двосторонньої торгівлі.

"В нинішній обстановці введення розрахунків у національних валютах Китаю і Росії, особливо розширення масштабів використання юаня, допоможе китайським і російським підприємствам уникнути ризиків, викликаних коливаннями валютного курсу, і забезпечити свої економічні інтереси", - цитує "Синьхуа" помічника директора Хейлунцзянської філії Банку Китаю Чен Хуейцзюань.

За її словами, обсяг операцій з розрахунків в юанях і рублях через Хейлунцзянську філію Банку Китаю в останні три роки зростає стійкими темпами. Проте, незважаючи на сприятливу тенденцію розвитку таких операцій, частка використання юаня у взаємних розрахунках складає лише не більше одного відсотка.

"Наш банк сприятиме пов'язаній з Росією інвестиційній і акумуляційній діяльності з використанням юаня та оновлюватиме відповідні інструменти з метою підвищення частки використання китайської національної валюти у взаємних розрахунках", - сказала вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua