Мінфін: Щомісячний дефіцит держбюджету за I квартал 2010 р. складе близько 1,5 млрд грн


Мінфін: Щомісячний дефіцит держбюджету за I квартал 2010 р. складе близько 1,5 млрд грн

Щомісячний дефіцит державного бюджету за I квартал 2010 р. складе близько 1,5 млрд грн. Про це журналістам перед початком засідання Кабінету міністрів України заявив в.о. міністра фінансів України Ігор Уманський, інформує кореспондент РБК-Україна.

"(Щомісячний) дефіцит складатиме за I квартал приблизно 1,5 млрд грн. Завжди перший квартал найбільш проблемний. Це нормальна практика щороку", - сказав Уманський.

Також він заявив, що в січні-лютому цього року не було "жодних зривів" з виконання бюджету, навіть не дивлячись на те, що Україна не отримала черговий транш позики від МВФ. "У січні-лютому прожили, і жодних зривів ні щодо зобов'язань, ні з виконання бюджетних призначень немає... Питання не в коштах МВФ, питання в тому, що бюджетна політика і ті зобов'язання, які у нас зараз йдуть автоматично у форматі положення бюджету попереднього року, їх необхідно формувати та упорядкувати. Безумовно, без закону про державний бюджет це зробити важко. Тому тут питання не стільки в грошах МВФ, скільки в наявності закону про бюджет на 2010 р.", - пояснив Уманський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua