Банк "Арма" ліквідують


Банк "Арма" ліквідують

Національний банк України (НБУ) прийняв рішення ліквідувати банк "Арма", що входить до групи невеликих, з 22 лютого 2010 року.

Про це говориться в листі НБУ комерційним банкам (N55-012/559-2767).

"Згідно із постановою правління НБУ від 19 лютого 2010 року N79, з 22 лютого 2010 року відкликано банківську ліцензію в ТОВ КБ "Арма" та ініційовано процедуру ліквідації банку", - говориться в листі НБУ.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що банк "Арма" одним з перших знайшов нових інвесторів, якими стали холдингова компанія "Петрус", що займається лікеро-горілчаним і будівельним бізнесом, і група компаній "Гамми", зокрема "Гамма-консалтинг" (займається телекомунікаційним бізнесом, адвокатською діяльністю, до групи входять газета і телерадіокомпанія).

17 квітня 2009 року Національний банк України ввів тимчасову адміністрацію в банку "Арма" і встановив мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на шість місяців - до 16 жовтня, який потім був додатково продовжений ще на один місяць, - до 15 листопада 2009 року.

Банк "Арма" був створений в 2003 році, за класифікацією НБУ входить до групи невеликих банків (IV група).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Арма
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua