Microsoft і Amazon обмінялися патентами


Microsoft і Amazon обмінялися патентами

Корпорації Microsoft і Amazon домовилися про обмін патентами, говориться в прес-релізі Microsoft. Зокрема, операція торкнеться патентів Amazon, що стосуються електронної читалки Kindle і використання серверів Amazon під управлінням Linux.

Подібні крос-ліцензійні угоди укладають для того, щоб уникнути взаємних позовів. Точні умови операції не розкриваються, проте Amazon виплатить Microsoft деяку грошову суму. Сам найбільший інтернет-магазин не повідомив про укладення угоди.

В 2007 році Microsoft заявила, що Linux і декілька інших технологій з відкритими вихідними кодами порушують понад двісті патентів корпорації. Їй удалося укласти вже понад 600 угод про використання патентів, у тому числі з крупними виробниками електроніки - LG Electronics, Samsung Electronics, Fuji, Xerox і Brother.

Незважаючи на відмінності в напрямах діяльності, Amazon і Microsoft є прямими конкурентами на декількох ринках. Зокрема, обидві компанії надають "хмарні" послуги, що дозволяють розробникам веб-сервер-сервісів споживати стільки ресурсів, скільки необхідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua