Слідом за пілотами Lufthansa застрайкували французькі авіадиспетчери


Слідом за пілотами Lufthansa застрайкували французькі авіадиспетчери

Незважаючи на призупинення страйку пілотів авіакомпанії Lufthansa, в європейському повітряному сполученні все ще панує хаос. Німецький авіаперевізник намагається відновити звичайний режим польотів, проте в Греції і Франції страйкують авіадиспетчери, що знов призвело до скасування сотень рейсів.

В паризькому аеропорту Орлі скасований кожен другий рейс, а в аеропорту імені Шарля де Голля - кожен четвертий, відзначає інформаційне агентство dpa. Авіадиспетчери висловлюють протест проти планів Брюсселя об'єднати в єдине ціле контроль над повітряним сполученням шести європейських країн - Франції, Німеччини, Швейцарії і країн Бенелюксу. Диспетчери побоюються, що це призведе до скорочення робочих місць і погіршення умов їх роботи, повідомляє агентство DAPD. Страйк триватиме до суботи, 27 лютого.

В Греції скасовані всі авіарейси на середу, 24 лютого, повідомляє dpa. Страйк співробітників грецьких авіакомпаній, який триватиме 24 години, направлений проти урядових планів економії і є частиною масових акцій протесту, організованих профспілками Греції.

Як відзначає інформаційне агентство AFP, страйк загрожує і найбільшій британській авіакомпанії. Бортпровідники British Airways мають намір припинити свою роботу на знак протесту проти запланованих змін умов їхньої роботи, повідомила профспілка Unite. Дата початку страйку ще не відома.

А за інформацією Reuters, найближчим часом можуть застрайкувати і німецькі бортпровідники. Профспілка UFO заявила про можливість попереджувального страйку в найближчі тижні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua