До Євро-2012 Львів буде повністю переведений на цифрове телебачення


До Євро-2012 Львів буде повністю переведений на цифрове телебачення

Український національний телекомунікаційний провайдер "Воля" планує до 2012 року повністю перейти на цифровий формат роботи у Львові та інших містах України, які прийматимуть Євро-2012. Про це повідомив на прес-конференції у Львові президент компанії "Воля" Сергій Бойко.

За його словами, 23 лютого 2010 року компанія "Воля" починає у Львові впровадження поетапної програми переходу на цифровий формат трансляції, який буде завершений до 2012 року. Таким чином, до цього часу Львів стане другим після Києва найбільшим цифровим містом в Україні.

"З 1 березня починається завершальний етап повного переходу на цифрове телебачення. У містах, які прийматимуть Євро-2012, він закінчиться до 2012 року", - сказав С.Бойко.

При цьому він відзначив, що в цілому до 2015 року компанія "Воля" планує перевести на цифровий формат ще 19 міст України. С.Бойко також повідомив, що в 2010 році компанія має намір вкласти в перехід на цифровий режим роботи у Львові понад 5 млн. грн., а до 2012 року - близько 10 млн. доларів.

"Той факт, що Львів завдяки нашій компанії став одним з перших українських міст, де активно розвиватиметься цифрове телебачення, для нас є ще одним кроком вперед і серйозною стимул-реакцією", - відзначив президент компанії.

В свою чергу, заступник директора по обслуговуванню абонентів компанії "Воля" у Львові Микола Музала відзначив, що в місті вже успішно упроваджується цифрове телебачення. "Аналоговий формат - це технологія минулого. Вона була створена в 50-х роках минулого століття і не передбачала використання широкого діапазону робочих частот і великої кількості телеканалів. Цифрове телебачення дає кращу якість звуку і зображення і багато інших можливостей. Львів найближчим часом зможе стати другим цифровим містом в Україні і одним з перших в Європі", - відзначив він.

За словами М.Музали, сьогодні у Львові 48 тисяч львів'ян мають доступ до пакетів телепрограм компанії "Воля", понад 6 тисяч вже користуються або підписані на отримання цифрового пакету.

Він також відзначив, що зона покриття компанії "Воля" у Львові є найбільшою серед інших кабельних операторів, а також компанія надає послуги як інтернет-провайдер.

Довідка. Компанія "Воля" є національним українським телекомунікаційним провайдером, який надає комплексну мультисервісну послугу, а саме: інформація і розваги - доступ до телепрограм і відео-за-запитом; передача даних - високошвидкісний доступ в Інтернет і послуги найбільшого в Україні дата-центру; комунікація - комп'ютерний і голосовий зв'язок.

Компанія "Воля" в цілому по Україні обслуговує близько 1,7 млн. абонентів, у тому числі понад 380 тис. користувачів послуги високошвидкісного доступу до Інтернету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua