Джерело: Україна вважає справедливим 30% мито на складні добрива з Росії


Джерело: Україна вважає справедливим 30% мито на складні добрива з Росії

Українські органи влади вважають розумним встановити 30%-не мито на азотно-фосфорно-калійні (NPK) мінеральні добрива, що імпортуються з Росії, повідомило інформоване джерело на ринку.

За його словами, також влада країни вважає за необхідне встановити безмитну квоту в 100-200 тис. тонн на імпортовані з Росії NPK міндобрива.

Як відзначив співрозмовник агентства, в даний час представники Міністерства економіки України і російської сторони обговорюють в Москві питання встановлення обмежень по імпорту NPK.

Як повідомлялося, на початку лютого Україна порушила спеціальне розслідування стосовно імпорту в країну азотно-фосфорно-калійних мінеральних добрив з вмістом азоту понад 10% незалежно від країни походження і експорту.

Мінекономіки почало розслідування у зв'язку з тим, що з другого півріччя 2008 року по перше півріччя 2009 року імпорт вказаної продукції до України зріс на 12,5%, на 23% перевищивши внутрішні виробництво, яке в цей же період впало на 49,6%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua