АМК України відзначає позитивний економічний ефект від концентрації на ринку кабельного телебачення Києва — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

АМК України відзначає позитивний економічний ефект від концентрації на ринку кабельного телебачення Києва

37
Антимонопольний комітет України (АМК) відзначає позитивний економічний ефект від придбання інвестиційною компанією “Сігма” контрольних пакетів акцій двох найбільших столичних операторів кабельного телебачення - ВАТ “Київтелемонтаж” (КТМ) і ВАТ “ІнтерВідеоКиїв” (IVK). Про це йдеться в повідомленні прес-служби АМК України.
Видаючи в квітні 2002 року дозвіл на придбання акцій, Комітет ознайомився з інформацією заявника і з підтвердженими експертами висновками, що створення єдиної багатофункціональної телеінформаційної кабельної мережі в м. Києві підвищить її технічні характеристики, експлуатаційну надійність і відкриє шлях до сучасних стандартів надання послуг.
Ознайомившись із результатами практичної діяльності інвестора і наслідками реалізації інвестиційного проекту ВОЛЯ, Антимонопольний комітет підтверджує правильність прийнятого рішення.
Глава Антимонопольного комітету України Олексій Костусєв наголошує: “Фахівці Комітету нещодавно відвідали компанію ВОЛЯ, де мали можливість побачити позитивні результати реалізації інвестиційного проекту. Ми переконалися, що прийняли свого часу вірне рішення, і це сприяло розвитку телекомунікаційного ринку та повноцінному задоволенню потреб населення. Надалі у своїх рішеннях Комітет буде керуватися інтересами споживачів. Це для нас — основний пріоритет”.
“Загалом за півроку після одержання дозволу Комітету компанія “Сігма”, знизивши основні технологічні витрати й оптимізувавши менеджмент операторів кабельних мереж, зуміла підвищити рівень технічного сервісу, вивести на сучасний рівень та обрати найкращий варіант спектра послуг, уникнувши при цьому підвищення тарифів. Водночас на розвиток телекомунікацій, інтернет-технологій і розробку програмного забезпечення компанія скерувала інвестиції сумою більш ніж $30 млн.”, — повідомляє прес-служба АМК України.
На думку представників Комітету, заслуговує на особливу увагу вдосконалення в рамках проекту ВОЛЯ механізму зв'язку з абонентами. Він полягає в системному і високотехнологічному підході до злагодженої роботи диспетчерської служби, що обробляє оперативну інформацію і реагує на заяви абонентів. А відтак істотно зменшився термін виконання сервісних і ремонтних робіт з одночасним підвищенням їхньої якості.
«Позитивним у цій економічній концентрації стало зменшення кількості звернень абонентів зі скаргами на роботу операторів кабельного телебачення. А про ефективність інвестиційної політики проекту ВОЛЯ свідчить стабільне збільшення кількості абонентів кабельної мережі, послугами якої на сьогодні користуються 500 тисяч киян», — йдеться в повідомленні прес-служби АМК України.
Нагадаємо, що 17 жовтня 2002 року компанія ознайомила представників державних установ з діяльністю своїх підрозділів: диспетчерською службою, відділом оперативної інформації, відділом обробки платежів, відділом роботи з листами, відділом по прийому абонентів.
Компанія надала можливість ознайомитися з інформаційно-технічною базою послуг Воля Преміум ТВ ™ (цифрове ТБ) і Воля Бродбенд ™ (доступ до Інтернету мережами кабельного ТБ).
Президент компанії ВОЛЯ Сергій Бойко під час візиту представників державних органів заявив, що такі зустрічі-відвідування планується проводити регулярно, демонструючи основні принципи компанії — відкритість і прозорість — як у роботі з абонентами, так і з державними, муніципальними й іншими структурами.
ВОЛЯ сьогодні надає послуги аналогового кабельного телебачення (торгова марка Воля Кабель ™), цифрового телебачення (Воля Преміум ТВ ™) та високошвидкісного доступу до Інтернету кабельними мережами (Воля Бродбенд ™).
Компанія ВОЛЯ розпочала активну діяльність у 2000 році, коли дефіцит інвестицій у сферу кабельного телебачення Києва стримував застосування нових технологій і забезпечення якості послуг, без яких подальший розвиток цього ринку був неможливий.
З огляду на ситуацію було залучено великі інвестиції, придбано, об'єднано й узято на обслуговування мережі найбільших операторів кабельного телебачення Києва — “Київтелемонтаж” (КТМ) та “ІнтерВідеоКиїв” (ІVК). Інвестиції сумою понад $30 млн. було спрямовано на розвиток телекомунікацій, інтернет-технологій та розробку програмного забезпечення. Істотну частину інвестицій було спрямовано на будівництво волоконно-оптичних мереж та модернізацію діючих кабельних мереж, закупівлю обладнання для цифрового мовлення, поліпшення сервісу, а також на розширення спектра пропонованих послуг.
Наразі кабельна мережа компанії ВОЛЯ охоплює майже 800 тис. квартир у Києві. У компанії працюють понад 650 висококваліфікованих фахівців.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас