Тігіпко вважає некоректною заяву Тимошенко про його відмову публічно підтримати її через острах втратити свій електорат на виборах до місцевих рад


Тігіпко вважає некоректною заяву Тимошенко про його відмову публічно підтримати її через острах втратити свій електорат на виборах до місцевих рад

Сергій Тігіпко, який зайняв третє місце на президентських виборах в Україні, називає "некоректною" заяву прем'єра Юлії Тимошенко про те, що він відмовився публічно підтримати її через побоювання втратити електорат на майбутніх виборах до місцевих рад. Як повідомляє прес-служба С.Тігіпка, таку заяву Ю.Тимошенко зробила на зустрічі з активом БЮТ в Тернополі.

С.Тігіпко заявив, що його позиція, висловлена відразу ж після першого туру голосування 17 січня, залишається чіткою і незмінною.

"Я дуже поважаю моїх виборців, аби закликати їх голосувати в другому турі за того або іншого кандидата. І Янукович, і Тимошенко мали досить часу і можливостей для того, щоб показати народові свою здатність керувати державою. І я готовий прийняти будь-який вибір українців, співпрацювати з будь-яким всенародно обраним президентом - але лише в тому випадку, якщо буде створено парламентську більшість, здатну гарантувати реалізацію комплексу реформ, направлених на виведення країни з кризи і забезпечення динамічного економічного розвитку України", - сказав він.

Коментуючи заяву Ю.Тимошенко про те, що "у нас один опонент, а точніше - ворог", С.Тігіпко підкреслив: "Ворогом нікого не вважаю - ні Тимошенко, ні Януковича. Таке політичне протистояння явно не сприяє об'єднанню країни".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua