Німецьким чиновникам запропонували купити інформацію про ''податковий ухильників'' за 2,5 мільйони євро


Німецьким чиновникам запропонували купити інформацію про ''податковий ухильників'' за 2,5 мільйони євро

Співробітникам податкових служб Німеччини запропоновані дані про півтори тисяч громадянах країни, які, як передбачається, ухилилися від сплати податків і тримають свої заощадження у швейцарських банках.

Про це повідомляє агентство Reuters. Відповідну інформацію підтвердили і в урядових колах у Берліні. Людина, чиє ім'я не розголошується і який готовий надати такі дані, вимагає за них 2,5 мільйони євро, говориться в статті, опублікованій в німецькій газеті Frankfurter Allgemeine. Експерти вважають, що після отримання цих відомостей державі повинні бути повернуті близько 100 мільйонів євро, яких не дорахувалося податкове відомство. Міністр фінансів ФРН Вольфганг Шойбле поки не прийняв рішення піти на пропоновану угоду.

Як далі відзначає Frankfurter Allgemeine, інформант уже передав дані про п'ять власників банківських рахунків у швейцарських банках для того, щоб довести дійсність наявних у нього відомостей. У ході перевірки з'ясувалося, що кожний з названих німецьких громадян повинен доплатити однин мільйон євро податків.

"Що стосується всіх названих інформантом власників рахунків, то їм після проведеної перевірки прийти до нас із повинною буде занадто пізно. Адже вони вже виявлені, хоча самі того поки не знають", - приводить газета слова співробітника податкового відомства. Інші ж підозрювані в несплаті податків можуть уникнути штрафів у випадку, якщо вони вчасно самі визнають свою провину й сплатять податки заднім числом.

Агентство AFP у цьому зв'язку нагадує, що рівно два роки тому в Німеччині вибухнув скандал після того як Федеральна служба розвідки викупила за п'ять мільйонів євро дані про вкладників у банках Ліхтенштейну. Тоді під підозру потрапили близько 700 чоловік, які сховали свої прибутки від податкового відомства. У їх числі опинився і колишній голова німецького поштового концерну Deutsche Post Клаус Цумвінкель.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua