Ощадбанк – лідер серед банків на лотерейному ринку


За 9 місяців п.р. Державний ощадний банк України розповсюдив лотерейних квитків на 6,1 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року, - повідомив начальник управління касових операцій, грошового обігу та інкасації Ощадбанку Юрій Бєлов.

Сьогодні Ощадний банк, який має ліцензію НБУ на здійснення цієї діяльності, забезпечує поширення квитків серед тих, хто грає в лотерею, по всій Україні. Установи банку, за словами Ю. Бєлова, реалізовують 15 видів лотерейних квитків державних лотерей, операторами яких виступають ТОВ «МСЛ», підприємство «Українська національна лотерея», ТОВ «Телефортуна» і ЗАТ «Патріот». Крім того, банк розповсюджує також квитки недержавних грошових лотерей – «Золотий дощ», «Домашнє лото», «Великий виграш» та ін. У реалізації лотерейних квитків лідирують Донецьке, Київське, Дніпропетровське, Харківське, Луганське і Кримське регіональні управління Ощадбанку.

Обслуговування учасників лотерей Юрій Бєлов вважає перспективним для банку. Так, якщо торік за перші три квартали установи Ощадного банку України розповсюдили лотерейних квитків на суму 29,7 млн. грн., то на 1 листопада п.р. цей показник становив 35,8 млн. грн. На його думку, потенціал «ринку удачі» ще далеко не вичерпаний.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua