Грузія оголосила тендер на будівництво каскаду ГЕС вартістю до 600 млн дол.


Грузія оголосила тендер на будівництво каскаду ГЕС вартістю до 600 млн дол.

Міністерство енергетики Грузії оголосило тендер на будівництво каскаду Земо-Мткварі ГЕС в регіоні Самцхе-Джавахеті (південна Грузія).

Як повідомили "Інтерфакс" в Міненерго, згідно попередньому техніко-економічному проекту, складеному за сприяння уряду Норвегії грузинською компанією Gros-energy group і норвезькою Poyry Hydropower engineering, передбачається будівництво каскаду ГЕС, що складається з двох-трьох гідроелектростанцій межовою сумарною потужністю 137-219 МВт.

За попередніми оцінками, вартість проекту складе від $410 млн до $604 млн.

"Після того, як будуть підготовлені звіти про техніко-економічне обґрунтування проекту і про оцінку його дії та впливу на довкілля, компанія, яка переможе, отримає право на будівництво каскаду ГЕС, оперування і володіння ним", - сказав представник Міненерго.

Прийом заявок на участь у тендері триватиме до 28 квітня.

Згідно з умовами, компанія-переможець в зимовий період (з жовтня по березень включно) зобов'язана буде реалізовувати електроенергію, що виробляється каскадом ГЕС, на внутрішньому ринку країни. В інший час року власник каскаду ГЕС зможе вибирати покупця електроенергії без обмежень, зокрема, зможе експортувати електроенергію до Туреччини новою ЛЕП, будівництво якої вже ведеться.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua