Дорожче від інших монархів обходяться європейцям королеви Великобританії та Нідерландів


Дорожче від інших монархів обходяться європейцям королеви Великобританії та Нідерландів

Королівська сім'я Нідерландів - одна з "найдорожчих" у Європі.

Про це, як пишуть голландські ЗМІ, свідчить висновок бельгійського дослідника Хермана Маттхейса.

Він підрахував, що монарша сім'я Оранських-Нассау на чолі з королевою Беатрікс обходиться державі в 39,6 млн євро на рік. Маттхейс підкреслив, що при цьому не враховував витрати на забезпечення безпеки, державні візити і утримання палаців. В такому разі "вартість" голландської королівської фамілії склала б більше 100 млн євро на рік.

На європейському континенті лише британська королева Єлизавета II та її сім'я "коштують" дорожче - 46,6 млн євро на рік, передає ІТАР-ТАРС. Як повідомлялося раніше, в 2008 році королівська сім'я обійшлася британським платникам податків у 80 млн доларів - на 2 мільйони фунтів більше, ніж в 2007-му.

Британській короні належать 194 тис. гектарів сільськогосподарських угідь, лісів і парків вартістю понад 700 млн. євро. Проте, на думку королівських бухгалтерів, цього недостатньо. У 2008 році Єлизавета II звернулася до уряду країни з проханням виділити додаткові кошти на ремонт королівських палаців, проте їй в жорсткій формі було відмовлено.

Інші європейські монархії обходяться своїм підданим дешевше: Іспанія, Швеція, Данія, Бельгія і Норвегія витрачають на королівські сім'ї від 8,8 до 28 млн євро щороку. Найбільш "бюджетною" є монархія в Люксембурзі - великому герцогові Анрі та його сім'ї достатньо лише 8,7 млн євро на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua