0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Дорожче від інших монархів обходяться європейцям королеви Великобританії та Нідерландів


Дорожче від інших монархів обходяться європейцям королеви Великобританії та Нідерландів

Королівська сім'я Нідерландів - одна з "найдорожчих" у Європі.

Про це, як пишуть голландські ЗМІ, свідчить висновок бельгійського дослідника Хермана Маттхейса.

Він підрахував, що монарша сім'я Оранських-Нассау на чолі з королевою Беатрікс обходиться державі в 39,6 млн євро на рік. Маттхейс підкреслив, що при цьому не враховував витрати на забезпечення безпеки, державні візити і утримання палаців. В такому разі "вартість" голландської королівської фамілії склала б більше 100 млн євро на рік.

На європейському континенті лише британська королева Єлизавета II та її сім'я "коштують" дорожче - 46,6 млн євро на рік, передає ІТАР-ТАРС. Як повідомлялося раніше, в 2008 році королівська сім'я обійшлася британським платникам податків у 80 млн доларів - на 2 мільйони фунтів більше, ніж в 2007-му.

Британській короні належать 194 тис. гектарів сільськогосподарських угідь, лісів і парків вартістю понад 700 млн. євро. Проте, на думку королівських бухгалтерів, цього недостатньо. У 2008 році Єлизавета II звернулася до уряду країни з проханням виділити додаткові кошти на ремонт королівських палаців, проте їй в жорсткій формі було відмовлено.

Інші європейські монархії обходяться своїм підданим дешевше: Іспанія, Швеція, Данія, Бельгія і Норвегія витрачають на королівські сім'ї від 8,8 до 28 млн євро щороку. Найбільш "бюджетною" є монархія в Люксембурзі - великому герцогові Анрі та його сім'ї достатньо лише 8,7 млн євро на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування