ЛАЗ переміг у тендері на постачання 84 автобусів до Македонії


ЛАЗ переміг у тендері на постачання 84 автобусів до Македонії

Холдинг "Львівські автобусні заводи" в 2010-2011 році має намір поставити до Македонії 84 автобуси на загальну суму EUR10 млн, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в управляючій компанії холдингу "Ситі Транспорт Груп".

За словами представника компанії, завод виграв відповідний тендер на постачання 80 автобусів "соло" і 4-х зчленованих автобусів для столиці Македонії м.Скоп'є.

З посиланням на генерального директора управляючої компанії Олександра Лобка в компанії повідомили, що 42 автобуси планується поставити до кінця весни - початку літа поточного року, а другу частину - на початку 2011 року.

Підписання договору на постачання автобусів планується 29 січня в Києві під час зустрічі уряду України з македонською делегацією на чолі з Міністром транспорту і зв'язку Македонії Міле Янакиески і з головою правління ЛАЗ-Холдинг Ігорем Чуркіним.

"В рамках цього контракту буде збережено понад 100 тис. робочих місць, не лише на Львівському автобусному заводі, але і на інших підприємствах України, які задіяні в цій програмі. Це реальний шанс українського машинобудування вийти з економічної кризи", - відзначають в компанії.

На зустрічі з делегацією Македонії також планується обговорення пропозиції ЛАЗу про постачання до Македонії зчленованих тролейбусів "ЛАЗ-Е301" з низьким рівнем підлоги із залученням українських компаній до будівництва тролейбусних ліній.

Як повідомлялося, цінова пропозиція холдингу серед учасників тендеру була визнана кращою.

Раніше керівництво холдингу заявляло про зацікавленість у постачаннях автобусів на ринки балканських країн, де бере участь у низці тендерів.

Холдинг "ЛАЗ" з управляючою компанією "Ситі Транспорт Груп" створений у 2007 році в рамках реорганізації системи менеджменту компанії. У структуру холдингу входять Львівський автобусний завод, Дніпровський автобусний завод (Дніпродзержинськ), Миколаївський машинобудівний завод, торговий дім "Українські комерційні автомобілі", сервісна компанія "Бус-Сервіс", лізингова компанія "LAZ Finance".

На сьогодні завод має гаму низькопідлогових автобусів і тролейбусів різної пасажиромісткості, створених на базі автобусів СитіЛАЗ.

В 2009 році з врахуванням різкого скорочення попиту на автобуси підприємство працювало лише під конкретні замовлення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua