АМКУ вважає необґрунтованою заяву Рахункової палати про неефективне використання комітетом бюджетних коштів у 2008-2009 рр.


АМКУ вважає необґрунтованою заяву Рахункової палати про неефективне використання комітетом бюджетних коштів у 2008-2009 рр.

Антимонопольний комітет вважає необґрунтованою заяву Рахункової палати про неефективне використання комітетом бюджетних коштів у 2008-2009 роках. Про це йдеться повідомленні прес-служби АМКУ.

"Більшість висновків перевірки Рахункової палати стосовно Антимонопольного комітету України є необґрунтованими", - передаються в повідомленні слова виконуючого обов'язки голови комітету Олександра Мельниченка.

На його думку, згідно Конституції і законам Рахункова палата не має повноважень здійснювати контроль і оцінку виконання комітетом завдань щодо участі у формуванні й реалізації конкурентної політики, передбачених законом "ПРо Антимонопольний комітет України".

Мельниченко також підкреслив, що співробітники Рахункової палати вийшли за межі компетенції і дали по суті політичну оцінку діяльності АМКУ.

Комітет відзначає готовність проведення публічної дискусії з Рахунковою палатою з приводу порушених питань.

Як повідомлялося, раніше Рахункова палата заявила про неефективне використання АМКУ бюджетних коштів у 2008-2009.

Рахункова палата є підпорядкованою Верховній Раді інститутом фінансово-економічного контролю за використанням коштів державного бюджету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua