0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ЄС дав Греції та Болгарії 45 млн євро для об'єднання газотранспортних систем


ЄС дав Греції та Болгарії 45 млн євро для об'єднання газотранспортних систем

Греція і Болгарія забезпечили фінансування Євросоюзу в розмірі €45 млн для об'єднання своїх газотранспортних систем, повідомили грецькі ЗМІ із посиланням на заступника міністра енергетики Греції Янніса Маніатіса. Гілка газопроводу піде з Болгарії на грецьку територію і буде приєднана до газопроводу, що будується, Туреччина - Греція - Італія (TGI), повідомив Маніатіс з Софії, де він провів переговори з міністром економіки, енергетики і туризму Болгарії Трайчо Трайковим.

На початку лютого почнуться консультації щодо будівництва газопроводу, додав грецький заступник міністра. Греція і Болгарія домовилися об'єднати газотранспортні системи після газової кризи в січні 2009 року.

Болгарія постраждала від газової суперечки між Росією і Україною, коли "Газпром" перекрив Києву газ за несплату, а українська сторона, за заявою російських газівників, почала несанкціонований відбір призначеної для Європи транзитної сировини. Нова гілка газопроводу, за планами Афін і Софії, допоможе двом країнам ділитися один з одним надлишками газу і підтримувати один одного в разі форс-мажорних обставин.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування