АМКУ в 2009 р. оштрафував 10 компаній на суму понад 1 млн грн


АМКУ в 2009 р. оштрафував 10 компаній на суму понад 1 млн грн

Антимонопольний комітет України (у 2009 р.) оштрафував 10 компаній-порушників на суму понад 1 млн грн кожну. Про це повідомив під час розширеного засідання АМКУ в.о. голови АМКУ Олександр Мельниченко. Зокрема, найбільший штраф в історії України отримало ЗАТ СП "Кребо", яке оштрафовано на 125 млн грн за зловживання у продажу авіапалива. За звинуваченням в ціновій змові з продажу авіапалива також оштрафовані АТ "Укртатнафта" - 110 млн грн, ТОВ "Лукавіаойл" - 20 млн грн і ДП "МА Бориспіль" - 10 млн грн.

Як зазначив О.Мельниченко, були оштрафовані за зловживання монопольним становищем ТОВ "Оптіматрейд" - 1,5 млн грн (реалізація нафтопродуктів), ТОВ "Воля-кабель" - 1 млн грн (телекомунікації), ВАТ "ІВК" - 1 млн грн (телекомунікації), ВАТ "Київські комунікаційні мережі" - 1 млн грн.

За його словами, оштрафовані компанії оскаржували рішення АМКУ в судах, та всі суди підтвердили правомірність рішення АМКУ і лише по АТ "Укртатнафта" триває судовий процес. "Ми виграємо понад 80% судових справ, що свідчить про високу підготовленість комітету до судових справ", - зазначив О.Мельниченко.

За його словами, причиною зростання зловживань монопольним становищем бізнесу є бажання скористатися важкою економічною ситуацією під час фінансової кризи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua