Великобританія: Другий тур виборів зміцнить реноме України


Великобританія: Другий тур виборів зміцнить реноме України

Державний секретар Великобританії із закордонних справ і справ Співдружності Девід Мілібенд сподівається, що другий тур президентських виборів зміцнить реноме України як держави молодої, але успішної демократії. Як повідомили в прес-службі МЗС, про це він сказав під час зустрічі в Лондоні з міністром закордонних справ України Петром Порошенком.

Порошенко подякував своєму колезі за послідовну підтримку України на шляху європейської інтеграції, зокрема проведення за ініціативою британської сторони 17 листопада минулого року в Брюсселі зустрічі у форматі "Друзі України в ЄС" на рівні міністрів.

Мілібенд підтвердив незмінність позиції офіційного Лондона відносно наполегливого просування європейських амбіцій України в рамках Євросоюзу. Він вітає особисту участь Порошенка в Міжнародній конференції відносно Афганістану на запрошення британського уряду.

Мілібенд високо оцінив внесок України в стабілізаційні процеси на території Афганістану і рішення офіційного Києва підсилити вклад в гарантування безпеки та економічне відродження цієї країни.

Британський міністр відзначив вільний і демократичний характер першого туру президентських виборів в Україні, що відбулися 17 січня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua