Криза в світі викликана процесом глобалізації


Криза в світі викликана процесом глобалізації

Фінансово-економічна криза в світі викликана процесом глобалізації, повідомляє ПРАЙМ-ТАСС.

Президент Франції Ніколя Саркозі, відкриваючи напередодні роботу 40-го Світового економічного форуму, заявив: "Ми всі відповідальні за те, що сталося і відбувається", - підкреслив глава Французької Республіки. Він вказав на провідну роль державних структур в боротьбі з кризою. "Без втручання держав все б просто зруйнувалося", - заявив Саркозі.

"Ситуація в світовій економіці і фінансах пішла небаченим шляхом, коли затвердилася думка, що ринок завжди має рацію і у всьому, і що жодні заперечення цього неможливі", - підкреслив президент, говорячи про докризовий час.

"Це породило світ, де все віддавалося фінансовому капіталу і майже нічого праці, де рантьє був важливішим від робітника", - сказав Саркозі. "Все це породило капіталізм, в якому було нормально грати з чужими капіталами, заробляючи гроші без особливих зусиль", - зазначив він.

"Тепер головне питання полягає в тому, щоб добитися такого становища, коли економіка працювала б на людину", - підкреслив Саркозі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua