Москва та Мінськ гарантують стабільність транзиту нафти


Москва та Мінськ гарантують стабільність транзиту нафти

Росія і Білорусь гарантують стабільні умови транзиту нафти через територію РФ і Білорусі, йдеться в спільній заяві віце-прем'єра РФ Ігоря Сечина і першого віце-прем'єра Білорусі Володимира Семашка, підписаній в середу в Москві.

"Російська і білоруська сторони підтверджують свою прихильність принципам міжнародної енергобезпеки і гарантують стабільні умови транзиту нафти через територію РФ і Республіки Білорусь", - підкреслюється в документі.

В спільній заяві зазначається, що в середу також підписано "Протокол про внесення змін до Угоди між урядом РФ і урядом Республіки Білорусь про заходи із врегулювання торговельно-економічної співпраці в сфері експорту нафти і нафтопродуктів від 12 січня 2007 року, в якому досягнуті домовленості, що відповідають взаємним інтересам в сфері постачань і транспортування російської нафти через територію Республіки Білорусь".

"Реалізація підписаного протоколу забезпечує стабільні постачання нафти європейським споживачам", - підкреслюється в документі.

В спільній Заяві сказано, що сторони послуговуються "економічними зв'язками, що склалися, між РФ і Республікою Білорусь, чинними двосторонніми угодами, а також рішеннями, прийнятими президентами двох країн".

Віце-прем'єри запевнили, що домовленості досягнуті для "забезпечення подальшого розвитку інтеграційних відносин в рамках будівництва Союзної держави і всебічної співпраці в сфері енергетики".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua