На міністра курортів Криму завели справу за фактом підробки диплома


На міністра курортів Криму завели справу за фактом підробки диплома

26 січня прокурором Автономної Республіки Крим державним радником юстиції 3 класу Бойком В.М. порушено кримінальну справу стосовно міністра курортів і туризму АРК Андрія Сумцова.

Про це "proUA" повідомили в прес-службі кримської міліції.

Справу порушено за ознаками складу злочину, передбаченого ст. 358 ч.3 КК України, за фактом використання свідомо підробленого документа.

Міліцією проведено перевірку про використання свідомо підробленого документа - диплома про вищу освіту кваліфікаційного рівня "магістр права" громадянином України Сумцовим (до 1999 року Жидик) Андрієм Анатолійовичем, 1974 року народження.

В лютому 2009 року Сумцов звертався із заявою до голови Верховної ради АРК Анатолія Гриценка з проханням про призначення його на посаду міністра курортів і туризму АРК.

"Сумцов надав у Міністерство курортів і туризму АРК виготовлений на основі фотокомп'ютерних технологій диплом про наявність у нього вищої освіти кваліфікаційного рівня "магістр права" KB № 27935296 на бланку серії А № 004723, в якому міститься інформація про те, що він в 2006 році закінчив Київський Національний університет ім. Т.Г. Шевченка за фахом "Правознавство" і йому присвоєна кваліфікація "магістр права", - стверджують в міліції.

"На підставі підробленого диплома від 30:06:2006 року серії KB № 27935296 рішенням Верховної ради АРК від 18:03:2009 № 1167-5, 09 Сумцов був призначений на посаду міністра курортів і туризму Ради міністрів АРК", - також ідеться в повідомленні.

В міліції пояснюють, що направили запити у всі необхідні інстанції стосовно достовірності диплома.

Так, згідно з інформацією, наданою університетом, на юридичному факультеті в архіві й на кафедрах Київського Національного університету ім. Т. Шевченка відсутні документи, які могли б підтвердити факт навчання Сумцова в даному вузі.

Крім того, в університеті відсутня інформація, яка би підтвердила видачу Сумцову диплома від 30:06:2006 серії KB № 27935296 про закінчення ним Київського Національного університету імені Тараса Шевченка та отримання ним повної вищої освіти за спеціальністю "Правознавство".

Документів, які могли б підтвердити сам факт навчання і отримання диплома освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр права" Сумцовим, в Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка не виявлено.

Згідно з інформацією, наданою підприємством ДП "Державний центр прикладних інформаційних технологій" Міністерства освіти і науки України, відомостей про диплом магістра, виготовлений в 2006 році на ім'я Сумцова (Жидик) Андрія Анатолійовича, 1974 року народження за замовленням Київського Національного університету імені Т. Шевченка та інформації про диплом KB № 27935296 в єдиній інформаційній базі даних Міністерства освіти і науки України не міститься.

У відповідності з листом від 29:12:2009 №74000-57, 3937 з поліграфічного комбінату "Україна" Міністерства фінансів України бланк до диплома про вищу освіту (диплом магістра) серії А № 004723 на вказаному підприємстві не виготовлявся.

"Таким чином, в діях депутата Верховної ради Автономної республіки Криму Сумцова А.А. убачаються ознаки складу злочину, передбаченого ст. 358 ч.З КК України, тобто використання свідомо підробленого документа", - констатують у міліції.

Нагадаємо, раніше МВС в Криму заявило про наявність у Сумцова підробленого диплома про вищу освіту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua