Довіра до бізнесу минулого року дещо відновилася


Довіра до бізнесу минулого року дещо відновилася

Довіра до бізнесу торік відновилася лише трохи після різкого падіння в умовах серйозного економічного спаду. При цьому експерти вважають, що вона повернеться до своїх старих рівнів, як тільки пам'ять про кризу зникне.

В опитуванні Edelman Trust Barometer, проведеному у вересні-грудні минулого року серед 5 тис. осіб у 22 країнах, 54% респондентів заявили, що вони довіряють бізнесу, в порівнянні з 50% в 2008 р. Імідж корпорацій найбільше покращився в Сполучених Штатах (з 36% до 54%) та Італії (з 33% до 59%), а впав в Росії (з 52% до 42%).

Між тим, посилення довіри торкнулося не всіх областей бізнесу. У Сполучених Штатах, лише 29% респондентів сказали, що довіряють банкам, що контрастує з цифрою 68% в 2006 р. В Об'єднаному Королівстві, Німеччині та Франції також повідомили про різке, хоч і менше, ніж в США, зниження довіри до банківської системи.

Банки тепер посідають третє місце з кінця в списку секторів бізнесу по всьому світу, які викликають довіру, - вони змогли обійти лише медіа-компанії та страховий сектор. На першому місці залишився технологічний сектор, за яким ідуть біотехнологічна та автомобільна промисловість.

Що стосується довіри до уряду, яка також вивчалася в процесі опитування Edelman, то вона залишилася на стабільному рівні. Тим часом, в окремих країнах зміна все ж сталася: у США уряду стали довіряти 46% замість 30%, а в Росії 38% замість 48%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua