Точка зору: В разі обрання Президентом жінки, до кінця року, можливо, настане дефолт


Точка зору: В разі обрання Президентом жінки, до кінця року, можливо, настане дефолт

У випадку обрання Президентом жінки обмінний курс на короткий період часу може зміцнитися, але до кінця року він може обвалитися, або, можливо, настане дефолт - я такої ймовірності не відкидаю. Про це повідомив економічний експерт Валерій Гладкий.

"Якщо Президентом стає чоловік - я не чекаю значних коливань обмінного курсу. Можливо, буде певна девальвація, але курс залишиться в сьогоднішніх межах. Він буде, звичайно, відчувати певні коливання відповідно до балансу попиту і пропозиції в кожен конкретний момент часу", - відзначив він.

В.Гладкий вважає, що надзвичайно важливим для перспектив обмінного курсу є питання відновлення співпраці з МВФ.

"Тут ситуація навпаки: якщо жінка стає Президентом, нинішній уряд залишається на місці й він може прийняти непопулярні рішення, яких вимагає МВФ для швидкого відновлення кредитування. Це стосується підвищення тарифів на газ для населення і підприємств житлово-комунального господарства, також підвищення тарифів на електроенергію. Якщо Президентом стає чоловік, цей уряд залишається на місці. Виникає питання: хто прийматиме непопулярні рішення перед реальною загрозою позачергових парламентських виборів? Таким чином, вимоги МВФ, можливо, не будуть виконані до середини поточного року", - сказав експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua