Соколовський прогнозує спрямування "Нафтогазом" частини дивідендів "Укрнафти" за 2006-2008 на оплату поставленого в січні газу


Соколовський прогнозує спрямування "Нафтогазом" частини дивідендів "Укрнафти" за 2006-2008 на оплату поставленого в січні газу

Представник Президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський прогнозує, що Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" направить частину дивідендів від отриманого в 2006-2008 роках прибутку найбільшої в Україні нафтовидобувної компанії "Укрнафти" (Київ) на оплату поставленого в січні природного газу. Про це він повідомив на прес-конференції.

"Розблоковано збори (акціонерів "Укрнафти"), є вже гарантії, що надійдуть кошти, у тому числі на рахунок НАК "Нафтогаз України", і вони мають можливість за січень дуже серйозну суму з цих коштів використовувати для розрахунків за природний газ", - сказав він.

Разом з тим, Соколовський прогнозує, що в квітні в "Нафтогазу" закінчаться всі резерви для оплати за постачання газу.

Як повідомлялося, 26 січня вперше з 2007 року відбулися збори акціонерів "Укрнафти".

Акціонери компанії "Укрнафта" на зборах вирішили направити понад 90% від прибутку компанії, отриманого за підсумками 2006-2008 років, на виплату дивідендів.

Чистий прибуток "Укрнафти" в 2006 склав 2 412,56 млн. гривень, в 2007 - 1 237,946 млн. гривень, а в 2008 - 1 438,03 млн. гривень.

50%+1 акція "Укрнафти", що є відкритим акціонерним товариством, належить "Нафтогазу", близько 42% акцій належить компаніям, афілійованим з ПриватБанком.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua