Денисова: Україна з мінімальними втратами вийде з кризи на ринку праці


Денисова: Україна з мінімальними втратами вийде з кризи на ринку праці

Міжнародна організація праці прогнозує, що Україна з мінімальними втратами вийде з кризи на ринку праці. Про це на міжнародній конференції Всесвітньої асоціації державних служб зайнятості заявила міністр праці і соціальної політики України Людмила Денісова.

"Прогнози з безробіття відносно України на рівні 11-12% або близько 10 млн людей не виправдалися. В результаті правильних рішень уряду і Державної служби зайнятості ми подолали пік максимальної кількості незайнятого населення в 930 тис. людей в лютому 2009 р. і після цього незмінно йшли на зниження цієї кількості", - заявила вона.

В свою чергу, директор Державного центру зайнятості Володимир Галицький заявив, що не прогнозує відтоку закордон українських фахівців, зокрема у сфері інноваційних технологій, а також спростував інформацію про те, що закордоном працює від 3 до 7 млн українських громадян. "Академія наук спільно з Державним комітетом статистки провели дослідження кількості українців, що працюють за межами батьківщини. Загальна кількість легально і нелегально працюючих українців закордоном складає максимум 1-1,2 млн людей", - повідомив В.Галицький.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua